Hosting
esayfa
Outlook 2010 mail ayarları

Outlook 2010 Ayarları kurulumu mail eklemek mail hesabı tanımlamak.

esayfa
Paketimi yükseltebilirmiyim ?

Evet, Satın almış olduğunuz bir web hosting ürününden diğer bir web hosting ürününe geçiş yapabilirsiniz. Bu işlem paketinizi genişletme veya daraltma yönünde olabilir. Paket değişikliği işlemini yönetim paneli aracılığı ile otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

esayfa
Özel IP adresi sağlıyor musunuz?

Talep ettiğiniz taktirde özel IP sağlanmaktadır.

esayfa
Yedekleme sistemi var mı?

E-sayfa Hosting web hosting sunucularında barınan veritabanları , web siteleri, eposta kutuları ve diğer veriler haftalık olarak  yedeklenmektedir.

Kazara bir veri kaybı yaşadığınızda E-sayfa Hosting destek mühendisleri web sitenizi elde bulunan en güncel konumuna geri getireceklerdir.

esayfa
Yazılım desteği veriyor musunuz?

e-sayfa Telekom destek mühendisleri, web hosting paketinizde kullandığınız php ve asp scriptlerdeki problemleri analiz ederek gidermeye çalışacaktır.

İnceleme ve problem giderme işlemleri, problemin mahiyetine göre 2 veya 72 saat kadar sürebilir.

esayfa
Webmail desteğiniz var mı?

Evet , bütün web hosting paketleri ile birlikte türkçe webmail desteği sağlanmaktadır.

esayfa
Script kuruyormusunuz ?

Evet, bir web hosting paketi satın aldığınızda e-sayfa Telekom mühendisleri Wordpress, Joomla ve benzeri diğer hazır içerik yönetimi uygulamalarının tümüne kurulum ve konfigürasyon desteği sağlamaktadır.

E-sayfa kontrol panelinde softaculous sistmi mevcuttur bu panelle bir tıklama ile yüzlerce uygulamayı kurabilir ön izleme yapabilir silebilirsiniz.

softaculous sistemi e-sayfa kalitesi ile tüm müşterilere ücretsiz sunulmaktadır.

http://www.

esayfa
Mevcut sitemi nasıl aktarabilirim ?

Evet , talep ettiğiniz taktirde ve gerekli erişim bilgilerini sağladığınızda E-SAYFA  destek mühendisleri bir başka sunucudaki web sitenizi eksiksiz ve çalışır bir şekilde, E-SAYFA telekom üzerindeki hesabınıza taşımaktadır.

esayfa
Sunucularınız Nerede?

E-SAYFA veri merkezi levent metrocity içerisindeki radore veri merkezindedir. Datacenter internet erişimi, Cisco Catalyst serisi router ve switchler üzerinden sağlanmaktadır. Ip sonlandırma, peering bağlantıları bu cihazlar üzerinde gerçekleşmektedir. Datacenter internet omurgasına erişimimiz Türk Telekom üzerinden fiber optik bağlantıyla sağlanmaktadır. Tüm bağlantılar 7 gün 24 saat boyunca, uzman ekiplerce monitör edilmektedir.

esayfa
Kontrol paneli Sağlıyor musunuz?

Evet, web hosting kontrol ve yönetim paneli ile kendi başınıza eposta hesaplarınızı oluşturabilir , ftp şifrenizi değiştirebilir, veritabanınızı yönetebilir , şifre korumalı dizinler yaratabilir ve yedekleme yapabilirsiniz.