akademi
Kontrol paneli Sağlıyor musunuz?

Evet, web hosting kontrol ve yönetim paneli ile kendi başınıza eposta hesaplarınızı oluşturabilir , ftp şifrenizi değiştirebilir, veritabanınızı yönetebilir , şifre korumalı dizinler yaratabilir ve yedekleme yapabilirsiniz.

Linux sunucularımızın tamamında cpanel türkçe sunulmaktadır. Panel içerisinde seo araçları ve softaculous hazır uygulama kurma aracı yer alamaktadır.

Dünyada ünlü yüzlerce uygulamayı tek tık ile kurup guncelleyebilirsiniz.

Tamamen bulut teknoloji uzerine yer alan cloud linux sistemi ile anlık ram cpu ve istek sayınızı panelinizden gorebilir " çok fazla işlemci kullanıyorsunuz" bahanelerinden uzak kalarak gerçek ve şeffaf bir hizmetin keyfini sürüyorsunuz.

E-sayfa optmizer ile ftp alanınıda biriken geçici dosyalar log dosyaları hata kayıtları gibi gereksiz dosyalarınız otomatik silinir bu yuzden fazla alan ve dosya karışıklıgından kurtularak sadece sitenizi yonetirsiniz.

Mysql tablolarınız ve verileriniz gunluk şekilde en iyi verim için optimize edilir bozuk tablolar onarılır ve sitenizin gecici yuk oluşturan biriken işlemler otomatik temizlenir.

Bu sayede verimli ve sağlıklı bir mysql hizmeti almış olursunuz. Bu işlemler hepsi tamamen e-sayfanın geliştirdigi optimizer ile gecelik yapılmaktadır.

Windows sunucular plesk mssql 2008 asp.net  tüm versionlar sunulmaktadır.

 

Okunma: 2443